Renault Arkana Intens-C
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.3, 103 kW H5H E4 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | kuni 2027 |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusepaagi maht: | 50 l |
| CO₂ emissioon: | 133 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4568 mm |
| Laius: | 1802 mm |
| Kõrgus: | 1571 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1433 kg |
| Täismass: | 1876 kg |
| Kandevõime: | 443 kg |
| Autorongi mass: | 2776 kg |
| Haagis piduritega: | 900 kg |
| Haagis piduriteta: | 705 kg |
| Teljevahe: | 2720 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Renault Arkana
2022, 198 359 km
16 099 €
190 €/kuus
Renault Arkana
2022, 81 000 km
18 300 €
209 €/kuus
Renault Arkana
2022, 71 000 km
18 500 €
211 €/kuus
Renault Arkana
2022, 70 000 km
18 500 €
211 €/kuus
Renault Arkana
2022, 79 000 km
18 700 €
214 €/kuus
Renault Arkana
2022, 60 000 km
18 800 €
215 €/kuus