Mazda 3 Skyactiv-G Luxury Plus Navi
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2018 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 88 kW PE |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
| Tippkiirus: | 194 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4470 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1465 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1407 kg |
| Täismass: | 1835 kg |
| Kandevõime: | 428 kg |
| Autorongi mass: | 3135 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Opel Astra
2018, 124 000 km
12 500 €
142 €/kuus
Škoda Octavia
2017, 73 000 km
12 600 €
144 €/kuus
Opel Insignia
2019, 145 708 km
12 699 €
136 €/kuus
Nissan Qashqai
2018, 135 432 km
12 800 €
146 €/kuus
Citroën Berlingo
2020, 62 826 km
12 900 €
138 €/kuus
Renault Clio
2020, 107 000 km
12 900 €
148 €/kuus