Audi Q7
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2016 · Holland |
| Varustustase | Sport |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Pistikhübriid (diisel/elekter) |
| Mootor | 3.0, 275 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 3000 cm³ |
| Võimsus: | 275 kW |
| CO₂ emissioon: | 50 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 2520 kg |