Toyota Proace
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2024 · Eesti |
| Varustustase | Long Proffesional Plus |
| Keretüüp | Kaubik, KAUBIK, 3 ust, 3 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 106 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 106 kW |
| Keskmine: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 197 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5331 mm |
| Laius: | 1924 mm |
| Kõrgus: | 1910 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1891 kg |
| Täismass: | 3100 kg |
| Kandevõime: | 1209 kg |
| Autorongi mass: | 5000 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |