Volkswagen Golf
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2016 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 139 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 81 kW CXXB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZAUZGW254818 | ||||||
| Reg. nr. | 865WJM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Allasõidutõke
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool
- Laepolster: hele
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
- DVD mängija
- Bluetooth
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.4 l/100 km |
| Maanteel: | 3.6 l/100 km |
| Keskmine: | 3.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 102 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4255 mm |
| Laius: | 1790 mm |
| Kõrgus: | 1437 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1339 kg |
| Täismass: | 1840 kg |
| Kandevõime: | 501 kg |
| Autorongi mass: | 3390 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 660 kg |
| Teljevahe: | 2620 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Autol on täielik service ajalugu.ülevaatus kehtib kaks aastat.Heas korras.Avarii vaba.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 61 €
Registreerimistasu: 319 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.