Ford Explorer
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2018 · Ameerika Ühendriigid | ||||||
| Läbisõit | 92 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.5, 216 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 1FM5K8D81JGC84323 | ||||||
| Reg. nr. | 657TJW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Müüja: Janek
Tallinn, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Integreeritud lapseiste
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kaugkäivitus: puldiga
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees, taga
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Armatuurlaud
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Android Auto
- Stereo: originaal
- DVD mängija
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.5 l |
| Kubatuur: | 3497 cm³ |
| Võimsus: | 216 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5000 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 1790 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2167 kg |
| Täismass: | 2803 kg |
| Kandevõime: | 636 kg |
| Haagis piduritega: | 2270 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2870 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Paigaldatud hiljuti LPG gaasiseadeMootorsõidukimaks
Aastamaks: 643 €
Registreerimistasu: 2480 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.