Audi Q4 e-tron
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2024 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 77 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 77 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4590 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1619 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2296 kg |
| Täismass: | 2750 kg |
| Kandevõime: | 454 kg |
| Autorongi mass: | 3950 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2772 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Audi Q4 e-tron
2022, 34 000 km
37 900 €
423 €/kuus
Audi Q4 e-tron
2024, 20 000 km
41 400 €
462 €/kuus
Audi Q4 e-tron
4 800 km
44 900 €
501 €/kuus
Audi Q4 e-tron
2023, 100 057 km
44 900 €
501 €/kuus
Tesla Model Y
2022, 41 300 km
37 500 €
445 €/kuus
Mercedes-Benz EQC
2022, 58 382 km
37 900 €
448 €/kuus