Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2019 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 223 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZKH178259 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 206 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1990 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2078 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 922 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1, Kaubar 2950. Haagis 2500kg. Comfortline varustuspakett. Distronic-pikivahethoidev püsikiirus. MF nahkrool. parkimisandurid taga. Front Assist. Driver Assist. Tuledeaut. kliima, püsikiirus el. aknad. -peeglid sooj. konks. Põhjamaapakett: webasto taimeriga, 2*istmesooj. taga lisasoojendus, seisusoojendus. 2 võtit. M+S rehvid Digihooldusr. VW esinduse hoolded, viimane 4. 2025 202t(korraline hoole, hammasrihma kompl veepumbaga). TYV tehtud 222t. kehtib 11. 2026 Km0%Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 55 €
Registreerimistasu: 497 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2017, 224 200 km
16 150 €
180 €/kuus
Volkswagen Transporter
2019, 176 560 km
20 927 €
233 €/kuus
Volkswagen Transporter
2019, 179 500 km
23 250 €
259 €/kuus
Volkswagen Transporter
2018, 189 000 km
26 150 €
292 €/kuus
Opel Insignia
2018, 200 000 km
15 000 €
177 €/kuus
Škoda Karoq
2020, 213 600 km
15 499 €
172 €/kuus