Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2017 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 265 300 km | ||||||
| Varustustase | Long L2H1 EU6 | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZHH087303 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 2 tk
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator: tehase org.võtmes
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Seisuküte (eelsoendus): webasto timeri ja kaugjuhitava puldiga, mootori webasto timeri ja kaugjuhitava puldiga, salongi webasto timeri ja kaugjuhitava puldiga
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne
- Istmesoojendused
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: 2
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem: bluetooth tehase org.
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: vw org.
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, ls.265t/km-hooldatud korrapäraselt, PÕHJAMAA PAKETIGA, FACELIFT-mudeli uuendusega T6, Bluemotion, kaubaruumi seinad ja põrand kaetud, WEBASTO, olnud eelnevalt 1-omaniku kasutuses, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, roostes pole, autol Taanis teostatud PAVA korrosioonikaitse, mõlke,-kriime pole, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, sees suitsetatud pole, seest puhas ja väljast poleeritud, olemas kaks paari org.võtmeid, EURO 6, teostatud registreerimiseelne ARK kontroll AKT
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1920 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2133 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 867 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 55 €
Registreerimistasu: 452 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2016, 128 300 km
15 650 €
168 €/kuus
Volkswagen Transporter
2015, 214 700 km
19 990 €
236 €/kuus
Volkswagen LT
2017, 206 700 km
14 999 €
166 €/kuus
Citroën Jumpy
2017, 144 000 km
17 499 €
200 €/kuus
Volkswagen Sharan
2019, 201 031 km
17 799 €
199 €/kuus
Ford Transit Custom
2018, 172 644 km
17 990 €
199 €/kuus