Antud sõidukil pole fotosid.
BMW X7
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2026 · Eesti | ||||||
| Varustustase | X7 xDrive 40d MHEV | ||||||
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV, 4 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 250 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBA21EN0009343248 | ||||||
| Reg. nr. | 547RTW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2030 | ||||||
Varustus
- 20" runflat rehvidega kergmetallveljed 'V - Spoke 750', 8.5 J × 20 / rehvidega 275/50 R20
- Alumiiniumist katuseraamid
- Aktiivne sõitjate kaitse. Ohutuspakett, mis valmistab ohu korral sõitjaid ette avariiks - turvavööd pingutatakse, aknad suletakse, katuseluuk suletakse (kui see on autole paigaldatud), elektriistmed viiakse optimaalsesse asendisse. Automaatne pidurdamine peale avariid.
- Elektriliselt reguleeritavad rool ja komfortistmed ees
- DAB tuner
- Teleteenused
- Hädaabi kõned
- ConnectedDrive teenused
- Connected Package Professional
- Personaalne e SIM
- Juhtmeta laadimise funktsiooniga Bluetooth käed-vabad süsteem
- BMW Live Cockpit Professional, sisaldab Head-up display
- Recovery system ( taastussüsteem)
- EU6 RDE II heitgaasi standard
- Rehvirõhuandur
- Ohukolmnurk
- Uste pehme sulgemine
- Juhi assistant
- Automaatne lukustus
- Külma kliima versioon
- Inglisekeelne versioon
- EU-spetsiifiline lisavarustus
- additional extra
- Refrigerant
- Vargusvastane turvasüsteem
- Active Guard
- Control G
- COC additional contents
- Väärispuidust kõrgläikega detailid, pruuni värvi 'Fineline Stripe'
- Nahkkattega sportrool
- Veluur jalaruumi matid
- Juhi ja kõrvalistuja istmesoojendus
- Istme reguleerimine, elektriline, mäluga
- Kolmas istmerida
- Harman/Kardon helisüsteem (Hi-Fi Surround), 16 kõlarit ja digitaalne 9 kanaliga võimendi; koguvõimsus 464 W
- Signalisatsioon
- Laiendatud välispeegli pakett
- Hubane salongi öövalgus
- Sport-automaatkäigukast
- Adaptiivne õhkveermik. Automaatne auto kõrguse reguleerimine
- Võtmeta kasutamine (Comfort Access System). Sisaldab lukkude avanemist umbes 1m kaugusel autost, automaatset lukustumist umbes 3m kauguselt. Tagaluugi alumise osa elektrilist avanemist / sulgumist.
- Müra summutavad klaasid. Mitmekihilised tuule-ja küljeklaasid vähendavad mürataset
- Panoraam katuseluuk
- Pakiruumi hoidikute pakett. Sisaldab pagasi katet,kinnitusvõrku,lisapanipaika pagasiruumi vasakus servas.
- Laiendatud funktsioonidega 4-tsooni kliimaseade
- Adaptiivsed LED esituled
- Kaugtulede assistant
- Parkimisassistent Professional
- CO2 sisaldus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 250 kW |
| CO₂ emissioon: | 215 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5181 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 1835 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2648 kg |
| Täismass: | 3325 kg |
| Kandevõime: | 677 kg |
| Autorongi mass: | 6825 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3105 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 784 €
Registreerimistasu: 5315 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.