У данного транспортного средства нет фотографий.
BMW X7
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 03.2026 · Эстония | ||||||
| Комплектация | X7 xDrive 40d MHEV | ||||||
| Тип кузова | Кроссовер, SUV, 4 дверей, 7 мест | ||||||
| Топливо | Гибрид (дизель/электричество) | ||||||
| Двигатель | 3.0, 250 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | WBA21EN0009343248 | ||||||
| Рег. номер | 547RTW | ||||||
| Техосмотр | 31.03.2030 | ||||||
Комплектация
- 20" runflat rehvidega kergmetallveljed 'V - Spoke 750', 8.5 J × 20 / rehvidega 275/50 R20
- Alumiiniumist katuseraamid
- Aktiivne sõitjate kaitse. Ohutuspakett, mis valmistab ohu korral sõitjaid ette avariiks - turvavööd pingutatakse, aknad suletakse, katuseluuk suletakse (kui see on autole paigaldatud), elektriistmed viiakse optimaalsesse asendisse. Automaatne pidurdamine peale avariid.
- Elektriliselt reguleeritavad rool ja komfortistmed ees
- DAB tuner
- Teleteenused
- Hädaabi kõned
- ConnectedDrive teenused
- Connected Package Professional
- Personaalne e SIM
- Juhtmeta laadimise funktsiooniga Bluetooth käed-vabad süsteem
- BMW Live Cockpit Professional, sisaldab Head-up display
- Recovery system ( taastussüsteem)
- EU6 RDE II heitgaasi standard
- Rehvirõhuandur
- Ohukolmnurk
- Uste pehme sulgemine
- Juhi assistant
- Automaatne lukustus
- Külma kliima versioon
- Inglisekeelne versioon
- EU-spetsiifiline lisavarustus
- additional extra
- Refrigerant
- Vargusvastane turvasüsteem
- Active Guard
- Control G
- COC additional contents
- Väärispuidust kõrgläikega detailid, pruuni värvi 'Fineline Stripe'
- Nahkkattega sportrool
- Veluur jalaruumi matid
- Juhi ja kõrvalistuja istmesoojendus
- Istme reguleerimine, elektriline, mäluga
- Kolmas istmerida
- Harman/Kardon helisüsteem (Hi-Fi Surround), 16 kõlarit ja digitaalne 9 kanaliga võimendi; koguvõimsus 464 W
- Signalisatsioon
- Laiendatud välispeegli pakett
- Hubane salongi öövalgus
- Sport-automaatkäigukast
- Adaptiivne õhkveermik. Automaatne auto kõrguse reguleerimine
- Võtmeta kasutamine (Comfort Access System). Sisaldab lukkude avanemist umbes 1m kaugusel autost, automaatset lukustumist umbes 3m kauguselt. Tagaluugi alumise osa elektrilist avanemist / sulgumist.
- Müra summutavad klaasid. Mitmekihilised tuule-ja küljeklaasid vähendavad mürataset
- Panoraam katuseluuk
- Pakiruumi hoidikute pakett. Sisaldab pagasi katet,kinnitusvõrku,lisapanipaika pagasiruumi vasakus servas.
- Laiendatud funktsioonidega 4-tsooni kliimaseade
- Adaptiivsed LED esituled
- Kaugtulede assistant
- Parkimisassistent Professional
- CO2 sisaldus
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Гибрид (дизель/электричество) |
| Объем двигателя: | 3.0 л |
| Объем двигателя: | 2993 см³ |
| Мощность: | 250 кВт |
| Выбросы CO₂: | 215 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Зелёный |
| Тип кузова: | Кроссовер |
| Мест: | 7 шт |
| Дверей: | 4 шт |
| Длина: | 5181 мм |
| Ширина: | 2000 мм |
| Высота: | 1835 мм |
| Категория транспортного средства: | M1G |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2648 кг |
| Полная масса: | 3325 кг |
| Макс. груз: | 677 кг |
| Масса автопоезда: | 6825 кг |
| Прицеп с тормозами: | 3500 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 3105 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 784 €
Плата за регистрацию: 5315 €
Оплачено
Регистрационный сбор за данный автомобиль оплачен, и при покупке автомобиля покупателю не нужно оплачивать регистрационный сбор повторно.
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.