Renault Kadjar
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2022 |
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.3, 116 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 116 kW |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.3 s |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4449 mm |
| Laius: | 1836 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1447 kg |
| Täismass: | 1920 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 720 kg |
Sarnased pakkumised
Renault Kadjar
2022, 235 273 km
12 799 €
143 €/kuus
Renault Kadjar
2019, 188 558 km
12 799 €
151 €/kuus
Renault Kadjar
2020, 198 881 km
13 399 €
158 €/kuus
Renault Kadjar
2019, 83 000 km
13 490 €
154 €/kuus
Renault Kadjar
2018, 92 073 km
13 699 €
157 €/kuus
Renault Kadjar
2019, 120 145 km
14 099 €
151 €/kuus