Yamaha XT 660ZA
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2011 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 38 000 km | ||||||
| Keretüüp | 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.7, 35 kW M311E | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | VTLDM024000000356 | ||||||
| Reg. nr. | PJ82 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
Muu
- Müüa heas korras ja väga hästi hoitud adventure-tsikkel, mis on valmis kohe sõitma – nii maanteel kui ka maastikul. Tegemist on pigem haruldasema variandiga (suurem paak + ABS), mis teeb pikemad sõidud eriti mugavaks.
- Ratas on töökindel, lihtsasti hooldatav ning tuntud oma “pommikindla” iseloomu poolest. Kaasa tuleb põhjalik hooldusajalugu alates ostust Saksamaal kuni tänaseni, mis annab kindlustunde selle seisukorra osas. Olen ratta teine omanik.
- Varustus:
- - ABS
- - 3 originaalkohvrit (väga praktilised reisiks)
- - kukkumisrauad
- - USB-pesa
- - aku laadimisots toodud ette
- - uus aku
- - uued rehvid
- - tsiklikate.
- Lisaks on tsikkel madaldatud ~4 cm võrra, mis teeb selle mugavamaks ka lühemale sõitjale. Kaasa tulevad kõik originaalosad, et soovi korral taastada tehase kõrgus.
- Viimane täishooldus tehtud Motoremis 2025 kevadel. 2026 kevad tehtud väiksem hooldus (õlid jms)– lisakulutusi ei vaja.
- Müügi põhjus on lihtne: ei leia kasutust oma täies potentsiaalis (maastik, metsasõit jne).
- NB! Läbisõit muutub, kuna tsikkel on kasutuses.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.7 l |
| Kubatuur: | 660 cm³ |
| Võimsus: | 35 kW |
| Tippkiirus: | 160 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2260 mm |
| Laius: | 901 mm |
| Kõrgus: | 1453 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 209 kg |
| Täismass: | 396 kg |
| Kandevõime: | 187 kg |
| Teljevahe: | 1504 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusSõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.