Audi e-tron GT
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, luukpära, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 140 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 140 kW |
| Tippkiirus: | 245 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4989 mm |
| Laius: | 1964 mm |
| Kõrgus: | 1379 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2403 kg |
| Täismass: | 2840 kg |
| Kandevõime: | 437 kg |
| Teljevahe: | 2900 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Audi e-tron GT
2022, 104 239 km
46 995 €
525 €/kuus
Audi e-tron GT
2022, 55 612 km
51 900 €
579 €/kuus
Audi e-tron GT
2022, 45 800 km
55 400 €
618 €/kuus
Audi e-tron GT
2022, 65 700 km
55 900 €
624 €/kuus
Audi e-tron GT
2021, 22 000 km
58 900 €
658 €/kuus
Audi RS e-tron GT
2021, 66 000 km
65 900 €
736 €/kuus