Lexus RX 450
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2013 · Eesti |
| Varustustase | Executive |
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 3.5, 183 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.5 l |
| Kubatuur: | 3456 cm³ |
| Võimsus: | 183 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.5 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 145 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4770 mm |
| Laius: | 1885 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2213 kg |
| Täismass: | 2700 kg |
| Kandevõime: | 487 kg |
| Autorongi mass: | 4700 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2740 mm |
| Sildade arv: | 2 |