Antud sõidukil pole fotosid.
Volvo XC60
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2017 · Holland |
| Varustustase | Polar+ |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.4, 162 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2400 cm³ |
| Võimsus: | 162 kW |
| CO₂ emissioon: | 149 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1798 kg |