Volkswagen Golf
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.1999 · Saksamaa |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.6, 74 kW AEH;AKL |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1595 cm³ |
| Võimsus: | 74 kW |
| CO₂ emissioon: | 202 g/km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4149 mm |
| Laius: | 1735 mm |
| Kõrgus: | 1437 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1223 kg |
| Täismass: | 1720 kg |
| Kandevõime: | 497 kg |
| Autorongi mass: | 2920 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 590 kg |
| Teljevahe: | 2500 mm |
| Sildade arv: | 2 |