Chevrolet Aveo
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2012 · Eesti |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.2, 55 kW A13DTC |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1248 cm³ |
| Võimsus: | 55 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.2 l/100 km |
| Maanteel: | 3.3 l/100 km |
| Keskmine: | 3.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 97 g/km |
| Tippkiirus: | 163 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4399 mm |
| Laius: | 1735 mm |
| Kõrgus: | 1517 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1334 kg |
| Täismass: | 1657 kg |
| Kandevõime: | 323 kg |
| Autorongi mass: | 2657 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2525 mm |
| Sildade arv: | 2 |