Infiniti EX35
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2008 · Leedu |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 3.5, 221 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.5 l |
| Kubatuur: | 3498 cm³ |
| Võimsus: | 221 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4631 mm |
| Laius: | 1803 mm |
| Kõrgus: | 1590 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1955 kg |
| Täismass: | 2281 kg |
| Kandevõime: | 326 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |