BMW X5
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2020 · Rootsi |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 3.0, 210 kW B58B30C |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.10.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2998 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 1.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 28 g/km |
| Tippkiirus: | 235 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4922 mm |
| Laius: | 2004 mm |
| Kõrgus: | 1745 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2576 kg |
| Täismass: | 3150 kg |
| Kandevõime: | 574 kg |
| Autorongi mass: | 5850 kg |
| Haagis piduritega: | 2700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2975 mm |
| Sildade arv: | 2 |