BMW 520
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2018 · Saksamaa |
| Varustustase | XDRIVE |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 140 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| CO₂ emissioon: | 176 g/km |
| Tippkiirus: | 222 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4942 mm |
| Laius: | 1868 mm |
| Kõrgus: | 1498 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1810 kg |
| Täismass: | 2465 kg |
| Kandevõime: | 655 kg |
| Autorongi mass: | 4465 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2975 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
BMW 520
2017, 120 000 km
25 299 €
285 €/kuus
Volkswagen Transporter
2017, 224 000 km
19 750 €
233 €/kuus
Mercedes-Benz CLA 200
2016, 210 000 km
19 800 €
231 €/kuus
Jeep Grand Cherokee
2016, 165 800 km
19 899 €
232 €/kuus
Mercedes-Benz 250
2016, 240 000 km
19 900 €
233 €/kuus
Land Rover Discovery Sport
2020, 146 543 km
19 900 €
213 €/kuus