Audi A4
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2017 · Belgia |
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 126 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4726 mm |
| Laius: | 1842 mm |
| Kõrgus: | 1393 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1490 kg |
| Täismass: | 2005 kg |
| Kandevõime: | 515 kg |
| Autorongi mass: | 3505 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2828 mm |
| Sildade arv: | 2 |