Subaru B9 Tribeca
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2006 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, Linnamaastur, 5 ust, 7 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 3.0, 180 kW EZ30 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 3000 cm³ |
| Võimsus: | 180 kW |
| Kütusekulu linnas: | 14.2 l/100 km |
| Maanteel: | 8 l/100 km |
| Keskmine: | 12.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 291 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4855 mm |
| Laius: | 1880 mm |
| Kõrgus: | 1675 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2015 kg |
| Täismass: | 2586 kg |
| Kandevõime: | 571 kg |
| Autorongi mass: | 4586 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2750 mm |
| Sildade arv: | 2 |