Audi SQ5
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2017 |
| Varustustase | 3.0 TFSI Q 354HK /Pano /B&O /Luft /Se Spec/4.95% |
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 3.0, 260 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2995 cm³ |
| Võimsus: | 260 kW |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Pikkus: | 4663 mm |
| Laius: | 1898 mm |
| Kõrgus: | 1613 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2500 kg |