Kia Sportage
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2010 |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin+LPG |
| Mootor | 2.0, 120 kW G4KD |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin+LPG |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.4 l/100 km |
| Maanteel: | 6.4 l/100 km |
| Keskmine: | 7.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 187 g/km |
| Tippkiirus: | 182 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4440 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1645 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1472 kg |
| Täismass: | 1980 kg |
| Kandevõime: | 508 kg |
| Autorongi mass: | 3580 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |