Hyundai i30
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2022 |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.0, 88 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 29.04.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 126 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 11.2 s |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4340 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1321 kg |
| Täismass: | 1830 kg |
| Haagis piduritega: | 700 kg |
| Haagis piduriteta: | 300 kg |