BMW X3
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 2.0, 180 kW B48B20B |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | 07.2027 |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 180 kW |
| CO₂ emissioon: | 179 g/km |
| Tippkiirus: | 235 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4708 mm |
| Laius: | 1891 mm |
| Kõrgus: | 1676 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1987 kg |
| Täismass: | 2450 kg |
| Kandevõime: | 463 kg |
| Autorongi mass: | 4850 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2864 mm |
| Sildade arv: | 2 |