Volkswagen Transporter
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2010 |
| Varustustase | DOBL/CAB |
| Keretüüp | Veok, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 75 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Võimsus: | 75 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Veok |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Kaubaruumi pikkus: | 2200 mm |
| Kaubaruumi laius: | 1950 mm |
| Täismass: | 2800 kg |
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2012, 270 000 km
7299 €
89 €/kuus
Volkswagen Transporter
2011, 146 000 km
14 250 €
173 €/kuus
Fiat Ducato
2011, 275 000 km
6400 €
78 €/kuus
Ford Transit Custom
2012, 192 000 km
6500 €
80 €/kuus
Volkswagen Passat Variant
2011, 291 500 km
6500 €
80 €/kuus
Volkswagen Caddy
2011, 223 705 km
6750 €
83 €/kuus