Audi RS3
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2017 · Eesti |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.5, 294 kW DAZA |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2480 cm³ |
| Võimsus: | 294 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.4 l/100 km |
| Maanteel: | 6.6 l/100 km |
| Keskmine: | 8.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 191 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 4.1 s |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4479 mm |
| Laius: | 1802 mm |
| Kõrgus: | 1399 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1643 kg |
| Täismass: | 2005 kg |
| Kandevõime: | 362 kg |
| Teljevahe: | 2628 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Audi RS3
2018, 158 000 km
33 900 €
401 €/kuus
Audi Q3
2019, 77 442 km
26 999 €
286 €/kuus
Kia Stinger
2018, 99 000 km
27 900 €
299 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2018, 110 000 km
28 000 €
316 €/kuus
Mercedes-Benz CLA 45 AMG Shooting Brake
2017, 86 245 km
28 700 €
324 €/kuus
Mercedes-Benz GLC 43 AMG
2017, 77 093 km
28 900 €
331 €/kuus