Mercedes-Benz S 350
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.1994 · Holland |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 3.4, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.4 l |
| Kubatuur: | 3449 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5113 mm |
| Laius: | 1886 mm |
| Kõrgus: | 1492 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1932 kg |
| Täismass: | 2590 kg |
| Kandevõime: | 658 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3040 mm |
| Sildade arv: | 2 |