Lexus GS 450
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2013 · Itaalia |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 3.5, 215 kW 2GR-FXE |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.5 l |
| Kubatuur: | 3456 cm³ |
| Võimsus: | 215 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 66 l |
| CO₂ emissioon: | 139 g/km |
| Tippkiirus: | 240 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4850 mm |
| Laius: | 1840 mm |
| Kõrgus: | 1455 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Kaubaruumi maht: | 465 m³ |
| Tühimass: | 1945 kg |
| Täismass: | 2325 kg |
| Kandevõime: | 380 kg |
| Autorongi mass: | 3825 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2855 mm |
| Sildade arv: | 2 |