Opel Insignia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2022 · Läti | ||||||
| Läbisõit | 93 505 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 90 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | W0VZT6EN1N1001526 | ||||||
| Reg. nr. | 001526 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Kiiruse piiraja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Parkimisandurid ees ja taga
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Soojendusega rool
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Talverehvid
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Juhi infosüsteem
Istmed
- Tekstiilpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Käetugi ees
Muu varustus
- Pagasikate
- Metallikvärv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1496 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| CO₂ emissioon: | 132 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4906 mm |
| Laius: | 1863 mm |
| Kõrgus: | 1455 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1599 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 541 kg |
| Autorongi mass: | 3440 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 730 kg |
| Teljevahe: | 2829 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 151 €
Registreerimistasu: 810 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Opel Insignia
2022, 132 507 km
15 299 €
165 €/kuus
Opel Insignia
2021, 76 482 km
16 700 €
180 €/kuus
Opel Insignia
2022, 88 600 km
17 000 €
183 €/kuus
Renault Kangoo
2022, 119 270 km
14 900 €
161 €/kuus
Ford Focus
2023, 124 838 km
14 995 €
162 €/kuus
Škoda Superb
2021, 133 363 km
15 500 €
167 €/kuus