Škoda Superb Elegance TDI
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 133 363 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | TMBAH7NPXN7016099 | ||||||
| Reg. nr. | 229NJH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2025 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Stereo
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Android Auto/Apple CarPlay
- Jahutusega kindalaegas
- SÕIDUK ON REMONTIVAJAV
- Sõiduki kerel vasakpoolne tagaosa avariitunnustega
- Esiklaas puruks
- Võib esineda veel varjatud puudusi
- Sõiduk on registreeritud uuena Eestis
- LKF-i andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis
- kergmetallveljed (17" originaal)
- turvapatjade arv (6)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4869 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1503 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1656 kg |
| Täismass: | 2158 kg |
| Kandevõime: | 502 kg |
| Autorongi mass: | 4158 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 149 €
Registreerimistasu: 722 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.