Volkswagen T-Cross
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 93 712 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVGZZZC1ZKY006491 | ||||||
| Reg. nr. | 664DBS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Kesklukustus puldiga
- Signalisatsioon
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Parkimiskohalt kolimise abi
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Lane Departure Warning
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Kliimaseade "Climatronic"
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Talverehvid
Tuled
- Halogeenesituled
- Udutuled taga
- LED tagatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- USB liides
- Bluetooth liides
- Multifunktsionaalnäidik
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
- Käetugi ees
Muu varustus
- Katusereelingud
- Pagasikate
- Hooldusraamat
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| CO₂ emissioon: | 139 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4108 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1559 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1270 kg |
| Täismass: | 1750 kg |
| Kandevõime: | 480 kg |
| Autorongi mass: | 2850 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 630 kg |
| Teljevahe: | 2551 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 105 €
Registreerimistasu: 488 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen T-Cross
2019, 97 338 km
11 990 €
137 €/kuus
Volkswagen T-Cross
2020, 104 500 km
13 900 €
159 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2019, 52 882 km
13 600 €
153 €/kuus
Renault Clio
2021, 62 000 km
13 780 €
158 €/kuus
Peugeot 208
2021, 62 000 km
13 880 €
159 €/kuus
Nissan Qashqai
2017, 80 800 km
13 890 €
157 €/kuus