Opel Insignia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2016 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 125 kW B16SHT | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | W0LGM8E52H1004125 | ||||||
| Reg. nr. | 709BSR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Müüja: Katrin
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 7.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 170 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4913 mm |
| Laius: | 1856 mm |
| Kõrgus: | 1520 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1788 kg |
| Täismass: | 2270 kg |
| Kandevõime: | 482 kg |
| Autorongi mass: | 3975 kg |
| Haagis piduritega: | 1700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2737 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Üks omanik. Väike läbisõit.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 289 €
Registreerimistasu: 992 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Focus
2017, 213 000 km
6890 €
81 €/kuus
Volkswagen Jetta
2016, 170 332 km
7200 €
80 €/kuus
Škoda Octavia
2017, 288 247 km
7300 €
81 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 308 000 km
7500 €
88 €/kuus
Volkswagen Passat
2014, 186 689 km
7600 €
93 €/kuus
Chrysler TOWN & COUNTRY
2014, 184 623 km
7600 €
93 €/kuus