Peugeot 508
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 124 447 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 115 kW 5F02 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF38D5FVAEL024466 | ||||||
| Reg. nr. | 657MJP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 115 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 164 g/km |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4792 mm |
| Laius: | 1853 mm |
| Kõrgus: | 1456 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1595 kg |
| Täismass: | 2015 kg |
| Kandevõime: | 420 kg |
| Haagis piduritega: | 1875 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2817 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
03.03.2026 Toonklaasi paigaldus19.03.2026 123734 km Õli,õlifilter,õhufilter,salongifilter,termostaat,jah.vedelik,käigukastiõli
08.05.2026 Salongi põhjalik aurupuhastus/keemiline
11.05.2026 Poleerimine
12.05.2026 Klaasi keraamika kestvus kuni 1 aastat
12.05.2026 Kerele keraamika kestvus kuni 2 aastat
Kaasa saab praegu uued Nokian lamellid, väga vähe sõitnud.
Väga palju hoolde arveid alles, pea kõik, viimane suur hooldus digi arve.
Võib teha hinnapakkumisi, vahetust ei soovi.
Mootor on ketiga.
Registreerimistasu on tasutud.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 168 €
Registreerimistasu: 606 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.