Dodge RAM Laramie 4x4
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2021 · Eesti |
| Keretüüp | Pikap, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin+LPG |
| Mootor | 5.7, 295 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin+LPG |
| Kubatuur: | 5.7 l |
| Kubatuur: | 5654 cm³ |
| Võimsus: | 295 kW |
| Keskmine: | 16.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 384 g/km |
| Tippkiirus: | 173 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Pikap |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5916 mm |
| Laius: | 2050 mm |
| Kõrgus: | 1950 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2725 kg |
| Täismass: | 3496 kg |
| Kandevõime: | 771 kg |
| Autorongi mass: | 6996 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3680 mm |
| Sildade arv: | 2 |