Volvo XC40 Momentum Pro
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2020 · Itaalia |
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 2000 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 131 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1674 kg |