Kia Sportage GT-Line TX
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2026 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 2 700 km | ||||||
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 132.4 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | U5YPX81G2TL319359 | ||||||
| Reg. nr. | 507KIA | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2030 | ||||||
Varustus
- Valuvelg 19" 235/50 R19
- Must lagi
- Kolmes osas (suhtes 40:20:40) klapitav tagaiste
- Salongi õhufilter
- Katuseluuk
- Panipaik pagasiruumi põhjakatte all
- Elektrooniline käiguvahetuslüliti E-Switch
- Käetugi esiistmete vahel
- Tagaistme keskmine käetugi
- Metalldekooriga pedaalid
- 12,3" TFT LCD ekraaniga teekonna kompuuter
- Juhtmevaba mobiiltelefoni laadija
- Sportlik nahkkattega rool "D-Cut"
- Automaatselt tumenev tahavaatepeegel
- Esiklaasinäidik (Head-Up display)
- Kerevärvi pamprid
- Adaptiivne veermik
- Eesmised ja tagumised porikaitsmed
- Tagaspoiler
- Kerevärvi välispeeglid
- Pimenurga hoiatussüsteem (BSD) koos tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga (RCTA)
- Komfortsuunatuled
- Valgusanduriga lähitulede automaatika
- Drive Wise Park Plus Pack (sisaldab 360° täisvaatemonitori, pimenurga kaamerapilti näidikuteploki ekraanil, kaugjuhtimisega parkimisassistenti ja parkimiskohale tagurdamisel tuvastatud takistusega kokkupõrke vältimissüsteemi)
- LED-päevasõidutuled
- Drive Wise Pack (kiirteel sõitmise abisüsteem HDA koos ümberreastumise assistendiga ja kokkupõrke ennetussüsteemi reageerimine täiendavates ristmikul, ümberreastumisel või möödumisel esinevates ohuolukordades)
- LED-tagatuled
- LED esimesed udutuled
- Harman/Kardon Premium Sound System
- Tagumine udutuli LED
- Toonitud esiklaas ning esimesed küljeaknad
- Tumendatud tagaklaas ja tagumised küljeaknad
- Katusereelingud
- Intelligentne maatriks LED-esitulede süsteem
- Ajutine varuratas
- Püsikiirusehoidja koos pikivahehoidmise funktsiooniga (sisaldab Stop&Go funktsiooni)
- Elektriliselt kokkulapitavad soojendusega küljepeeglid koos suunatuledega
- Elektriliselt juhitavad aknatõstukid ees ja taga koos akende automaatse üles-alla liikumisega esiustel
- Reguleeritava kõrgusega esiistmed
- Soojendusega rool
- Istmesoojendused ees ja taga
- Käiguvalitsad roolil
- Reguleeritav sõidurežiim
- Täisautomaatne kolmetsooniline kliimaseade
- Smart Key võtmeta käivitussüsteem
- Käed-vabad tagaluugi avamine
- Elektrooniline seisupidur koos Auto Hold funktsiooniga
- Vihmasensoriga klaasipuhastid
- Kaugtulede assistent
- Digitaalne võti 2.0
- ISG start-stop süsteem
- ABS-EBD pidurid
- ESC+mägistardikontroll (HAS)
- Auto sõidustabiilsuse juhtsüsteem (VSM)
- TPMS - Rehvirõhu jälgimise süsteem
- Sõidureas püsimise abisüsteem
- Piirkiiruse teavitusfunktsoon
- Tahavaatekaamera
- Eessõitjaga kokkupõrke ennetussüsteemi koos jalakäija/auto/jalgratta tuvastussüsteemiga
- Eessõitjaga kokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA 1,5) koos ristmikul vasakpöörde ajal vastassuunast läheneva sõiduki tuvastuse ja hädapidurdamisega
- Parkimisandurid ees ja taga
- Kiirustundlik uste lukustamissüsteem
- Ees- ja külgturvapadjad koos turvakardinatega
- Uste automaatne avanemine kokkupõrkel
- Võtmega väljalülitatav kaassõitja turvapadi
- Isofix turvatooli kinnitussüsteem
- Turvavööde meeldetuletus kõikidel istmetel
- eCall – automaatne hädaabikõne süsteem
- Kiirteel sõitmise abisüsteem
- USB ühildavus
- Häältuvastusega helisüsteemi juhtimine roolilt
- 12,3" puutetundliku ekraaniga heli- ja navigatsioonisüsteem (sisaldab raadio, DAB, TMS, RDS, Apple CarPlay/Android Auto ja Kia Connect ühildavust)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 132.4 kW |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4540 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1645 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1853 kg |
| Täismass: | 2285 kg |
| Kandevõime: | 432 kg |
| Autorongi mass: | 3795 kg |
| Haagis piduritega: | 1510 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 251 €
Registreerimistasu: 1595 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.