Kia Sportage HEV GT-Line TX
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 40 800 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Linnamaastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 147 kW G4FT | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | U5YPX81GDRL145864 | ||||||
| Reg. nr. | 030DFD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Müüja: Timmo
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Ohutu väljumise abi
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Mägipidur
Mugavus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- USB: usb-c
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus
- Kaugkäivitus: puldiga, appist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: 3 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: 360
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Subwoofer
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: matrix led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Harman/Kardon helisüsteem
- Erivärv- Deluxe White
- Pagasiruumi ja luugi led valgustus
- Pagasiruumi lisamatt- Pööratav (kumm/tekstiil) koos allaklapitava tagastange kaitsega
- Ukse LED projektor Kia logoga
- Kahed jalamatid - veluur ja kummist
- Panoraamkatus
- Veokonks
- Auto on puldist liigutatav
- Meeldetuletused - telefon jäi laadijasse, katuseluuk jäi lahti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| CO₂ emissioon: | 147 g/km |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4515 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1645 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1715 kg |
| Täismass: | 2245 kg |
| Kandevõime: | 530 kg |
| Haagis piduritega: | 1650 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Rikkaliku varustusega mugav maastur!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 238 €
Registreerimistasu: 1181 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Suzuki S-Cross
2024, 28 000 km
29 900 €
342 €/kuus
Mazda CX-5
2025, 27 960 km
30 990 €
346 €/kuus
Nissan Qashqai
2024, 43 550 km
31 900 €
342 €/kuus
Toyota C-HR
2024, 21 873 km
34 500 €
394 €/kuus
Toyota Corolla Cross
2023, 50 269 km
34 995 €
375 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2024, 21 850 km
35 290 €
378 €/kuus