Peugeot Muu mudel
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.1989 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 290 000 km | ||||||
| Keretüüp | Muu, 3 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 54 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3280G5200554712 | ||||||
| Reg. nr. | 493BCL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Müüja: Roman
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2482 cm³ |
| Võimsus: | 54 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Muu |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5530 mm |
| Laius: | 2240 mm |
| Kõrgus: | 2870 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Matkaauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2220 kg |
| Täismass: | 3100 kg |
| Kandevõime: | 880 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 725 kg |
| Teljevahe: | 2900 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Бойлер, солнечные панели, Вебасто, холодильник 220в, газ установлен LPG. Пробег 290 тыс. 2,5 diesel.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 653 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.