BMW 428
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2016 · Eesti |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 180 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 180 kW |
| CO₂ emissioon: | 157 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4638 mm |
| Laius: | 1825 mm |
| Kõrgus: | 1404 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1705 kg |
| Täismass: | 2155 kg |
| Kandevõime: | 450 kg |
| Autorongi mass: | 3930 kg |
| Haagis piduritega: | 1700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2810 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz GLA 250
2014, 115 435 km
16 199 €
197 €/kuus
BMW M235
2014, 198 000 km
16 490 €
200 €/kuus
Volvo S60 Cross Country
2015, 169 000 km
16 500 €
194 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2017, 118 357 km
16 900 €
193 €/kuus
Audi A6
2014, 121 500 km
17 500 €
212 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2016, 94 000 km
17 900 €
204 €/kuus