Mercedes-Benz GLA 250
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2014 · Läti | ||||||
| Läbisõit | 115 435 km | ||||||
| Varustustase | Ambition | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 155 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WDC1569461J007082 | ||||||
| Reg. nr. | OH2006 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
Mugavus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
Sisustus
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- CD mängija: boks
Tuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1991 cm³ |
| Võimsus: | 155 kW |
| CO₂ emissioon: | 154 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4431 mm |
| Laius: | 1804 mm |
| Kõrgus: | 1474 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1505 kg |
| Täismass: | 1990 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Autorongi mass: | 3840 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2699 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hea hind ja garantii 2kuud/3000km
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 147 €
Registreerimistasu: 531 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Subaru Legacy
2015, 137 868 km
14 995 €
172 €/kuus
Honda CR-V
2015, 148 735 km
15 990 €
183 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2016, 126 706 km
15 990 €
183 €/kuus
Volkswagen Passat Variant
2015, 155 000 km
16 000 €
187 €/kuus
Volvo S60 Cross Country
2015, 169 000 km
16 500 €
192 €/kuus
BMW 428
2016, 155 300 km
17 900 €
212 €/kuus