BMW 320 Essential
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2015 · Holland |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 120 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 2000 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| CO₂ emissioon: | 104 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1585 kg |