Citroën Berlingo
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2021 · Eesti |
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.5, 96 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 154 g/km |
| Tippkiirus: | 183 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4403 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1607 kg |
| Täismass: | 2365 kg |
| Kandevõime: | 758 kg |
| Autorongi mass: | 3365 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Citroën Berlingo
2021, 138 445 km
10 900 €
117 €/kuus
Citroën Berlingo
2019, 59 602 km
15 490 €
177 €/kuus
Peugeot Rifter
2021, 59 000 km
14 900 €
170 €/kuus
Peugeot 508
2020, 109 500 km
15 999 €
182 €/kuus
Peugeot Partner
2023, 77 013 km
16 500 €
177 €/kuus
Peugeot 5008
2019, 107 000 km
16 990 €
194 €/kuus