Renault Trafic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 97 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 6 ust, 8 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW M9R Z7 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1JL000469019505 | ||||||
| Reg. nr. | 177NLZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 193 g/km |
| Tippkiirus: | 178 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 8 tk |
| Uksi: | 6 tk |
| Pikkus: | 5480 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Kõrgus: | 1935 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2248 kg |
| Täismass: | 3070 kg |
| Kandevõime: | 822 kg |
| Haagis piduritega: | 1630 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3498 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
1 omaniku buss.2x lükanduksed
keyless go
täielik hooldusajalugu
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 551 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Trafic
2019, 287 000 km
10 500 €
124 €/kuus
Renault Trafic
2019, 214 000 km
15 790 €
187 €/kuus
Renault Trafic
2020, 134 922 km
21 900 €
234 €/kuus
Renault Trafic
2020, 140 300 km
22 990 €
246 €/kuus
Renault Trafic
2021, 146 892 km
23 990 €
274 €/kuus
Renault Trafic
2022, 133 020 km
30 990 €
332 €/kuus