Renault Trafic Grand Passenger
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 140 300 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 8 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 107 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1JL000364665972 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Stereo: originaal
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 107 kW |
| CO₂ emissioon: | 193 g/km |
| Tippkiirus: | 176 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 8 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5399 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Kõrgus: | 1953 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2189 kg |
| Täismass: | 3070 kg |
| Kandevõime: | 881 kg |
| Autorongi mass: | 4700 kg |
| Haagis piduritega: | 1630 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3498 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Reg.tasu makstud! Automaat!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 462 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Trafic
2019, 287 000 km
10 500 €
124 €/kuus
Renault Trafic
2019, 214 000 km
15 490 €
173 €/kuus
Renault Trafic
2020, 207 258 km
19 990 €
223 €/kuus
Renault Trafic
2020, 134 922 km
21 900 €
234 €/kuus
Renault Trafic
2021, 112 452 km
23 694 €
254 €/kuus
Renault Trafic
2021, 146 892 km
23 990 €
275 €/kuus