Opel Corsa
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 178 313 km | ||||||
| Varustustase | -E | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 66 kW B14XER | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | W0V0XEP68J4198805 | ||||||
| Reg. nr. | 428BXV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1398 cm³ |
| Võimsus: | 66 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 120 g/km |
| Tippkiirus: | 175 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4021 mm |
| Laius: | 1746 mm |
| Kõrgus: | 1481 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1237 kg |
| Täismass: | 1630 kg |
| Kandevõime: | 393 kg |
| Haagis piduritega: | 800 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2510 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 113 €
Registreerimistasu: 462 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.