Cupra Formentor VZ 4Drive TSI
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 97 414 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 228 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | VSSZZZKMZMR000961 | ||||||
| Reg. nr. | 198TNX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Stereo
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Parkimisassistent
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Digitaalne näidikutepaneel
- Pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega
- puldist)
- Android Auto/Apple CarPlay
- Sõiduki kerel esineb värvikahjustusi
- Hooldusvälp ületatud
- Võib esineda veel varjatud vigastusi
- Sõiduk on ostetud uuena Eestist
- LKF-i andmetel ei ole sõiduk osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis
- kergmetallveljed (19" originaal)
- turvapatjade arv (6)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 228 kW |
| CO₂ emissioon: | 192 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4450 mm |
| Laius: | 1839 mm |
| Kõrgus: | 1528 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1670 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 470 kg |
| Autorongi mass: | 3940 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2679 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 352 €
Registreerimistasu: 1328 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Cupra Formentor
2022, 43 050 km
26 990 €
288 €/kuus
SEAT Tarraco
2019, 107 793 km
21 900 €
251 €/kuus
Subaru Outback
2020, 109 995 km
21 990 €
252 €/kuus
Ford Edge
2021, 86 000 km
22 350 €
239 €/kuus
Subaru Outback
2021, 144 494 km
22 490 €
241 €/kuus
SEAT Tarraco
2021, 69 000 km
24 000 €
273 €/kuus