Renault Iconic Comfort Range
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Läbisõit | 6 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 5 aastat / 100 000km | ||||||
| VIN | VYSP01H0475749437 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Seisuküte (eelsoendus): salongi
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Topsihoidjad
- Laepolster: tume
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 110 kW |
| Aku mahtuvus: | 52 kWh |
| Elektriline sõiduulatus: | 350 km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4144 mm |
| Laius: | 2020 mm |
| Kõrgus: | 1572 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1462 kg |
| Täismass: | 1980 kg |
| Kandevõime: | 518 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2624 mm |
Lisainfo
Uus auto
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis